W ciągu naszej niemalże 30 letniej działalności na rynku, mieliśmy przyjemność współpracować z różnorodnymi placówkami i organizacjami, realizując wiele projektów, spełniających oczekiwania naszych klientów oraz będących dla nas powodem do dumy. Przy każdym zamówieniu staramy się wykazać profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością – dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu instytucji.

 

Na przełomie lat otrzymaliśmy wiele cennych listów referencyjnych od naszych zadowolonych partnerów biznesowych. Te pozytywne opinie stanowią dla nas potwierdzenie naszej skuteczności i zaangażowania. Serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa uznania, które są dla Nas motywujące do dalszej pracy. Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej obsługi, zarówno podczas zakupów w naszym sklepie, jak i w trakcie współpracy w ramach projektów sportowych.

 

Zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z listami referencyjnymi, które potwierdzają naszą wiarygodność oraz kompetencje. Wierzymy, że współpraca  z nami przyniesie Wam satysfakcję, korzyść oraz zadowolenie. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

 

Urząd Gminy Trzebownisko - Referencje KalSport  Gmina Pleśna - Referencje KalsportReferencje Kalsport - gmina komornikiReferencje Kalsport - gmina SzudziałowoGmina Sanok - Referencje Kalsport Urząd miejski w siechnicach - KalsportStarostwo powiatowe w wołominie - Referencje KalsportSzkolny związek sportowy w Rzeszowie - Referencje Kalsport
AWF w Warszawie - Referencje KalsportGmina Krasnystaw - Referencje Kalsport
Straż pożarna w RybczewicachUrząd Gminy Trzebownisko - Referencje Kalsport
Szkoła mistrzostwa sportowego ResoviaSzkoła sióstr nazaretanek - referencje kalsport
Urząd gminy trzebownisko - Referencje KalsportPCPR w Radomiu - Referencje Kalsport

ZAREJESTRUJ SIĘ

Przypominanie hasła

Jeśli tego maila użyto do rejestracji w naszym serwisie, wyślemy Ci na niego link do zresetowania hasła.