Płetwy

Aktywne filtry

Płetwy do pływania to niezbędny sprzęt dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności pływackie i czerpać jeszcze więcej radości z aktywności w wodzie. Są one zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie techniki pływania, siły i wytrzymałości mięśni nóg. Płetwy do pływania dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, a ich wybór powinien zależeć od indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania pływaka. Niektóre modele są dedykowane dla profesjonalnych pływaków i zaprojektowane tak, aby maksymalizować siłę i prędkość, podczas gdy inne są przeznaczone dla początkujących pływaków, pomagając im w nauce podstawowych technik pływackich. Płetwy dopływania mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak silikon, gumy czy plastiku, które różnią się pod względem elastyczności, wytrzymałości i komfortu. Niektóre płetwy posiadają regulowane paski, co pozwala na idealne dopasowanie do stopy.

Płetwy na ręce

Płetwy na ręce to jedne z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów pływackich na świecie. Trudno znaleźć pływaka, który nie korzysta z nich. Płetwy na ręce poprzez generowanie dodatkowego oporu, wzmacniają mięśnie grzbietu, rąk, ramion i pleców. Ich konstrukcja uniemożliwia ześlizgnięcie się z dłoni podczas pływania. Łapki mogą również posłużyć do perfekcyjnego opanowania techniki pływania. Jeżeli dłoń nie jest prawidłowo ułożona, łapki natychmiast generują większy, łatwo wyczuwalny opór.

Płetwy treningowe

Aby efektywność treningów pływackich była jak najwyższa, należy zaopatrzyć się w sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Płetwy treningowe do pływania ułatwiają prace nad utrzymaniem prawidłowej postawy w wodzie, a także nad budową siły i wytrzymałości mięśni nóg. Pływanie z użyciem płetw treningowych pozwala na lepszą kontrolę ruchu ciała podczas pływania, co z kolei umożliwia kształtowanie optymalnej postawy i, w rezultacie, poprawę osiąganych wyników sportowych.

Płetwy dla dzieci

Niektóre modele płetw są specjalnie dedykowane dla dzieci, charakteryzując się nieco inną konstrukcją i proporcjami. Dodatkowo, często oferują bardziej precyzyjne regulacje, umożliwiające dopasowanie płetw do nóg rosnącego dziecka. Niektóre z nich można założyć bezpośrednio na gołą stopę lub na specjalny but.

Płetwy w sklepie Kalsport

Jeśli lubisz spędzać wolny czas na basenie na pewno docenisz oferowane przez nasza hurtownię płetwy do pływania. Oferujemy modele płetw idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo, bez trudu wybierzesz płetwy dla dzieci, które - tak jak modele dla dorosłych - dostępne są w różnych rozmiarach. Nasza oferta obejmuje płetwy na basen i do pływania w otwartych zbiornikach wodnych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pływakiem, doświadczonym sportowcem, czy tylko rekreacyjnie nurkujesz, u nas znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Przypominanie hasła

Jeśli tego maila użyto do rejestracji w naszym serwisie, wyślemy Ci na niego link do zresetowania hasła.